EKONOMICKÝ PRACOVNÍK/CE

  • Písek

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme:
-min. ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně VŠ)
-minimálně 3 letá zkušenost s řízením ekonomiky a účetnictví v organizaci s minimálně 25 zaměstnanci
-zkušenost s řízením ekonomiky a účetnictví v neziskovém sektoru výhodou
-zodpovědnost, spolehlivost - koncepční myšlení
-samostatnost + preciznost - silný vztah k poslání organizace
-loajálnost a výrazné pracovní nasazení
-znalost PC a znalost účetních systémů
-trestní bezúhonnost
-schopnost čelit stresovým situacím, časová flexibilita, organizační schopnosti
-řidičský průkaz sk. B výhodou
Pracovní rámec:
-řízení ekonomiky organizace
-vedení účetnictví, mzdová agenda a spolupráce na administraci projektů
-inventarizace majetku organizace
-tvorba rozpočtů organizace
-sledování naplňování rozpočtů a jeho ukazatelů
-tvorba účetních uzávěrek
-řízení hospodárnosti a efektivity organizace
Co nabízíme:
-Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
-Nástupní plat 25.000,- - 30.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
-25 dní dovolené
-Notebook a mobilní telefon
-Možnost dalšího vzdělávání
-Pružná pracovní doba - možnost Home Office.
Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá p. Ivan Čuřín (tel. 774 484 769, e-mail: info@fokus-pisek.cz). Termín výběrového řízení bude upřesněn.