Facility manager - vedoucí zakázky

  • Český Krumlov

Pracovní místo ( Facility manager - vedoucí zakázky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Facility manager - vedoucí zakázky - vzdělání úplné střední všeobecné (gymnázium). Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.Nástup ihned po osobním pohovoru.Mzda od 25.000,-- Kč do 40 000.--Kč hrubého.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, zkušenosti s vedením pracovního týmu, práce na PC, jednoduché tabulky, e-maily aj., řidičský průkaz sk. B, flexibilitu a komunikativnost.
Zaměstanecké benefity: zajímavé platové ohodnocení, stravenky, přidělení služebního auta a telefonu.
Tel kontakt: Matoušek Lubor Ing., tel.: 602 274 708 / 606 050 553 (8hod - 17hod)
Životopis posílejte na: e-mail: lubor.matousek@prompt2.cz / narovc@prompt2.cz
Ověřěno:4.3.2020