VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ A PROVOZU ŠKOLNÍ JÍDELNY

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ A PROVOZU ŠKOLNÍ JÍDELNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: zodpovídá za provoz kuchyně při dodržování veškerých hygienických a bezpečnostních předpisů, tvorba spotřebního koše a jídelníčku školní jídelny, nákup, skladování a výdej surovin - vede skladovou evidenci školní kuchyně (znalost programu "Magdalena" výhodou), vedení pokladny kuchyně - výběr hotovosti od strávníků, hotovostní i bezhotovostní platby za dodávku surovin, evidence strávníků a vydaných jídel (znalost programu "Jídelna" výhodou).
Požadavky: praxe na obdobné pozici nejméně 3 roky (vedoucí provozní jednotky stravování, hospodářka..), uživatelská znalost práce na PC (Office, internet...), spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti, schopnost vedení kolektivu pracovníků kuchyně.
Profesní životopis zasílejte emailem.