Personalista

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt e-mailem :sandra.gombar@uradprace.cz
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Karlových Varech

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Místo výkonu: Karlovy Vary, Závodní 385/98

Hlavní náplň činnosti:
- komplexní zajišťování oblasti organizačních vztahů, systemizace, personalistiky, odměňování nebo přípravy vzdělávání
- plnění pokynů přímých nadřízených v rámci služebního zařazení
- účast na školení organizovaných služebním úřadem

Kvalifikační a další požadavky:
- středním vzděláním s maturitní zkouškou
- znalost práce na PC (MS Office)
-výborné komunikační schopnosti
-odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
-profesionální vystupování, psychická odolnost

Pracovní podmínky:
-platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. dubna 2020
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice