investiční technik

  • Třeboň

Pracovní místo ( investiční technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení je zveřejněno na stránkách www.ceskearchivy.cz
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program s ekonomickým nebo technickým zaměřením, samostatnost, spolehlivost, řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce: zajišťuje přípravu, zadávání a kontrolu veřejných zakázek malého rozsahu včetně evidence VŘ v elektronických systémech - NEN, EDS/SMVS, elektronická spisová služba apod.
Zpracovává investiční záměry podle zadání, způsobu financování, projektová příprava apod.
Zajišťuje realizaci investičních i neinvestičních akcí.
Zabezpečuje realizaci stavební údržby objektů, zpracovává návrhy dohod a smluv s PO a FO související s výkonem funkce investičního technika.
Plat bude upřesněn po výběrovém řízení.
Termín pro podání žádosti: do 2.3.2020
25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna, 6 dní studijního volna, příspěvek na stravování, osobní příplatek, odměny za úspěšné a řádné plnění pracovních úkolů