Prodejce

Pracovní místo ( Prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši pobočku ve Vrchlabí hledáme kolegu/kolegyni na pozici Prodejce na hlavní pracovní poměr.
Máte ukončené středoškolské vzdělání nejlépe technického směru nebo výuční list v oboru instalatér.
Znáte sortiment voda, topení, sanita.
Máte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič.
Máte obchodního ducha a baví Vás komunikace s lidmi.
Máte dobrou znalost PC, znalost systému SAP je pro Vás výhodou.
Zodpovědnost a pečlivost Vám nejsou cizí a můžeme se na Vás spolehnout.
Nabízíme: práci na HPP, mzdu 24.000 - 28.000 Kč, dle zkušeností a výsledků, včetně všech bonusů a prémií,
mobilní telefon, vzdělávání formou produktových školení a školení prodejních dovedností, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti, rekondiční volno
V případě zájmu zasílejte životopis na uvedený e-mail.