Personalist/-ka

Pracovní místo ( Personalist/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Senovážné náměstí č.p. 872/25, Praha
prvotní kontakt: Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Personalistka / Personalista.
Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
PERSONALISKA/PERSONALISTKA
Hlavní náplň činnosti:
" Zajišťování personální agendy v rámci projektu, činností spojených s uzavíráním a změnami pracovních smluv, DPČ a DPP, tvoření dodatků.
" Vedení osobní evidence zaměstnanců, jejich osobních spisů a zabezpečování dalších činnosti s tím souvisejících.
" Sledování pracovně právních předpisů a provádění poradenské činnosti v personální oblasti, práce s interními personálními databázemi (vkládání dat, provádění změn, zabezpečení agendy související s výkazy práce).
" Příprava mzdových a personálních podkladů pro případné kontroly.
" Komplexní koordinace a zajišťování rozvoje oblasti organizačních vztahů a systemizace, personalistiky, odměňování zaměstnanců v pracovním poměru a komplexní koordinace personální správy. Archivace dokladů.

Požadujeme:
" Min. SŠ, praxe v oblasti personální agendy min. 5 roků.
" Znalost legislativy z oblasti personální agendy, zákoník práce.
" Vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti.
" Schopnost samostatného řešení úkolů pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.
" Dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neu