Údržbář/ mechanik

  • Brno

Pracovní místo ( Údržbář/ mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Požadujeme:
· vzdělání - min. SOU (technické vzdělání)
· vyhláška 50/78 Sb.(znalosti v oblasti elektroniky výhodou)
· Praxe v oblasti údržby obráběcích strojů/lisů na vstřikování plastů
· Znalosti strojů značek Demag ,Engel, Arburg, Fanuc ,Tajmac, Roeders výhodou
· spolehlivost, pro-aktivní přístup k práci
· zručnost ,cit pro detail, flexibilita
· možnost ihned nastoupit
· řidičský průkaz skupiny B
· ochota pracovat na směnný provoz - ranní/odpolední vstupní kontrola materiálu, mezioperační kontrola výrobního procesu dle stanovených plánů, uvolňpvání/zastavení výroby, procesní kontrola výrobků, evidence.
Zaměstnanecké výhody:
zázemí stabilní české společnosti
· dobré platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
· stravenky
· příspěvek na penzijní připojištění
· vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
· dodatková dovolená
· MultiSport karta
· příjemný kolektiv a mnoho dalších