Specialista/ka nákupu

  • Chrudim

Pracovní místo ( Specialista/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Pardubická 1407
NÁPLŇ PRÁCE: bude nákup materiálu pro výrobu, zadávání objednávek do systému a zajišťování podkladů pro Intrastat.
POŽADAVKY: ÚSO, znalost MS Office, NJ (výhodou) na komunikativní (podmínkou), popřípadě AJ - budete v denním kontaktu s kolegy v Německu. Na této pracovní pozici je nutná pečlivost, spolehlivost, flexibilita, Znalost systému SAP VÝHODOU
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnocení, k hrubé mzdě náleží pohyblivá složka mzdy (výše mzdy se odvíjí od Vašich zkušeností), zajímavý benefitní program, 5 týdnů dovolené. Smlouva na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Práce je vhodná pro absolventy. Rádi Vás na vše zaškolíme, benefitní program.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na monika.novackova@luetze.com v případě zájmu Vás budeme kontaktovat pro osobní pohovor. Prosím první kontakt pouze emailem!