OPERÁTOR/KA SMT

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA SMT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce operátora (obsluhy) SMT je: nepřetržitá obsluha linky SMT, doplňování zásobníku součástkami, programování panelů, úprava nastavení tiskárny, osazovacího stroje a péče pro všechny produkty, provádění preventivní údržby, správné odebírání a kontrola součástek ze skladu, provádění výstupní kontroly a oprav produktů po osazení na SMT lince
Požadavky: schopnost pájet součástky (předchozí zkušenost výhodou), manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost, vysoká pečlivost, znalost práce s počítačem
Mzda po zapracování 20.000,- 22.000,- Kč
Nabídky zasílejte na email: jana.novakova@avire-global.com