PRODAVAČ/-KA- TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE MANIPULAČNÍ TECHNIKY

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA- TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE MANIPULAČNÍ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Hanet je obchodní a servisní společnost se specializací na manipulační techniku, techniku pro práci ve výškách a skladovou techniku. Jsme stoprocentně českou privátní firmou, se sídlem v Českých Budějovicích (před Borkem). Obchodní strategie firmy je založena na existenci prodejny manipulační techniky a prodeje přes internet. Firma funguje jako regionální prodejce a svou činností pokrývá celou Českou republiku. Dále firma zprostředkovává služby jako jsou půjčovna lešení, plošin, žebříků, paletizačních vozíků a oprava a servis paletizačních vozíků.
KOHO HLEDÁME: Zručného kolegu, který nám pomůže s bežným prodejem a agendou na prodejně.
POŽADUJEME: spolehlivost a zodpovědný přístup k práci, výborné komunikativní schopnosti, uživatelskou znalost práce s PC, samostatnost, pečlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE: poradenství zákazníkům ,příjem zboží, komunikace s výrobci, drobná administrativa, objednávky zboží.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb z obchodů Šubrt telekomunikace a zbraně Šubrt, motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků, zajímavé zaměstnání, možnost učit se novým věcem, příjemné pracovní prostředí, stravenky, zvláštní prémie, férové jednání a stabilní zázemí prosperující firmy.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte Vaše životopisy a motivační dopisy na e-mail: subrt@subrt.cz.