MARKETINGOVÝ/A A IT SPECIALISTA/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/A A IT SPECIALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň: Tvorba výkonnostních kampaní a jejich optimalizace na základě výkonnostních ukazatelů, analýza výsledku v Google Analytics a interních reportech, příprava marketingových strategií a jejich realizace, komunikace a spolupráce s technologickými partnery, tvorba a správa PPC kampaní (Google Ads, Sklik, glami..), správa IT server atd.
Požadujeme: velmi dobrou znalost PPC nástrojů- Google Ads, Sklik, Facebook a Google Analytics, analytické myšlení a cit pro práci s daty, znalost anglického jazyka,
Nabízíme: práci v přátelském a dynamickém prostředí, zaměstnanecké slevy na modní kousky, káva na pracovišti zdarma, Multisport karta
Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek: Plný nebo poloviční
Mzdové rozpětí: od 20.000 Kč do 30.000 kč.
Pracovněprávní vztah: HPP, DPČ
Nástup: ihned
Životopis zasílat na e-mailovou adresu: yourimage@email.cz a do předmětu uvést: MARKETINGOVÝ A IT SPECIALISTA