Asistenti pedagogů

  • Bohumín

Pracovní místo ( Asistenti pedagogů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
Požadavky na vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících § 20
Praxe asistenta pedagoga výhodou
Zkušenost práce s dětmi s autismem výhodou
Znalost práce na PC: internet, MS Office (word, excel, power point, outlook)
Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
Pozitivní vztah k práci
Kladný vztah ke křesťanství
Kladný vztah k lidem s postižením
Trestní bezúhonnost
Praxe v oboru vítána

Nabízíme
Práci na plný pracovní úvazek 40 hodin týdně
Nástup do pracovního poměru: 1. 3. 2020
Mzdové podmínky: dle úvazku od 17 230 Kč + osobní a zvláštní ohodnocení,
Práci v přátelském kolektivu

Výběrové řízení proběhne dne 28. února 2020 od 8 hodin v Bohumíně, Nerudova 1041.

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj motivační dopis a životopis na email: j.niemczykova@skolasd.eu (kontaktní osoba: Ing. Jana Niemczyková) nejpozději do 25. února 2020. Do předmětu e-mailu napište: "Výběrové řízení - Asistent pedagoga MŠ".

Vybraní zájemci budou kontaktováni na e-mail a pozváni k výběrovému řízení na určitou hodinu.