Programátor CNC

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: nejedla@ekolbrno.cz
Náplň práce:
vývoj a úpravy programů pro CNC stroje (oblast strojírenství, energetické celky, parní turbíny a kotle)
programování CNC stroje (programové jazyky: Sinumerik, Heidenhain)
technická podpora v oblasti CNC programování strojů
práce s programem Solidworks, CAM, EDGE CAM
zkušenosti v oblasti frézování (upínání, obrábění)
Požadujeme:
SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství - zájem o energetické strojírenství
praxe s vedením týmu pracovníků vítána
zkušenosti s programováním CNC strojů podmínkou
znalost procesorů Sinumerik, Heidenhain
znalost frézování, upínání a obrábění
řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
jazykové kurzy, podpora školení, multisport karta, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravování na pracovišti zcela zdarma
Nástup dohodou