Prodejci informačních a komunikačních technologií - specialisté

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Prodejci informačních a komunikačních technologií - specialisté ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chebská 257/1, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-17:00 h (So 9:00-12:00 h). Náplň práce: prodejci - konzultanti pro prodejnu T-mobile v Mariánských Lázních, aktivní nabídka a prodej stávajícím i potencionálním zákazníkům společnosti T-mobile na prodejně v Mariánských Lázních. Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodní vystupování, komunikativnost, aktivní prodej, příjemný vzhled, znalost práce na PC, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, loajalita. Nabízíme: prémie, provize z prodeje, sleva na firemní služby, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13. plat, kafeterie. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zájemci zašlou životopis a motivační dopis na e-mail xercom@xercom.cz).