ASISTENT/KA V ODDĚLENÍ ÚTVAR ŘEDITELE KVS KRAJSKÉ VETERINÁRNÍ SPRÁVY

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA V ODDĚLENÍ ÚTVAR ŘEDITELE KVS KRAJSKÉ VETERINÁRNÍ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
obsluhování telefonní ústředny,
zajišťování veškeré korespondence související s činností sekce, poštovní agendy, odpovídání za výkon spisové služby v elektronickém systému spisové služby e-spis (ESS) v roli podatelna, výpravna, spisovna, vykonávání funkce pověřené osoby k přístupu do datové schránky a e-podatelny,
zajišťování koordinace jednotlivých podacích míst prostřednictvím e-spisu v rámci sekce,
zajišťování veškeré administrativní agendy ředitele sekce,
zajišťování oběhu písemností a tiskovin,
vyřizování náležitostí při reprezentaci, návštěvách a pohoštění návštěv vedoucích zaměstnanců a porad sekce včetně porad odborů,
zakládání podnětů a stížností a jejich vyřízení v součinnosti s odbornými zaměstnanci,
provádění další odborné činnosti podle pokynů přímého nadřízeného.
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost
Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku odborné praxe – 8. platová třída
3 měsíce zkušební doba
Osobní rozvoj a další vzdělávání
K platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
Zaměstnanecké výhody státních zaměstnanců – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek apod.
Možnost využití pružného rozvržení pracovní doby
V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 20. 2. 2020 na email: v. zemanov