Vedoucí oddělení účetnictví

  • Tábor

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce bude - zajištění účetnictví a výkaznictví organizace, zpracování účetní závěrky, metodické vedení na úseku účetnictví pro město a podřízené organizace.
Platová třída: 10*
Základní předpoklady dle zákona č. 312/2002 Sb.:
a) státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)
b) věk minimálně 18 let
c) způsobilost k právním úkonům
d) bezúhonnost
Jiné požadavky:
a) minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
b) minimálně pět let praxe v účetnictví
Výhodou je:
a) praxe ve státní správě, samosprávě nebo organizacích jimi zřízených
b) praxe na vedoucí pozici
Zaměstnavatel nabízí:
- seriózní jednání a zacházení se zaměstnanci
- 5 týdnů řádné dovolené
- 5 dnů plně hrazeného indispozičního volna
- stravenky nebo gastro poukázky s minimální finanční účastí zaměstnance
- možnost čerpání příspěvku na dovolenou, zdravotní služby a jiné, ze sociálního fondu
- možnost pravidelného sebevzdělávání formou školení a kurzů plně hrazených zaměstnavatelem.

V písemné přihlášce uvede uchazeč tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení, titul
b) datum a místo narození
c) státní příslušnost
d) místo trvalého bydliště
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
f) datum a podpis uchazeče

a dále doloží:
a) životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadním zaměstnání a odborných znalostech a dovednostech
b) výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší 3 měsíců, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonn