Řezník/ce

  • Cheb

Pracovní místo ( Řezník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna v objektu Penny Market, Ašská 2393/8, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně). Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna 6:00-14:00 h) + 1x za 14 dní ranní směna v sobotu. Náplň práce: bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality a čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny. Požadujeme: odborné vyučení bez maturity v oboru "řezníci - uzenáři" nebo praxe s bouráním a opracováním masa, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zručnost, pečlivost, zdravotní průkaz. Nabízíme: práce ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, multisport karta, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za práci o víkendech a svátcích, zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků, odměna za výročí narozenin, slevové poukázky na nákup zboží, lázně, zaškolení na prodejně. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-18:00 h) anebo e-mailem.