Vedoucí týmu - supervisor

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí týmu - supervisor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat. E-mail: personalni@amaxsro.cz. Tel.: 544 529 940. AMAX, s.r.o., Orlí 17, Brno 602 00. www.facebook.com/amaxsro, www.amaxsro.cz Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Náplň práce:
vedení týmu pracovníků v call centru, školení a motivace, zodpovědnost za chod a výsledky oddělení, pravidelné reporty,vedení související agendy.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, komunikační a prezentační dovednosti, aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, zkušenost na vedoucí pozici výhodou. Nabízíme: NOVĚ OD ZÁŘÍ GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 24 000,- Kč /měsíc, pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod, standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou, 25 dní placeného volna, zaměstnanecké benefity - stravenky, sick days, multisport karta a příspěvek na dopravu, dovolená na Pálavě nebo v Bulharsku, vstupní a průběžná odborná školení ZDARMA, klimatizované kanceláře v centru Hodonína, snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený