SKLADNÍK, SKLADNICE

  • Turnov

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme skladníka do našeho příručního skladu ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Sklad se nachází v areálu firmy Grupo Antolin Lipovka, Průmyslová 3000, Turnov.

Práce je určená pro osoby zdravotně postižené (invalidita 1. a 2. stupeň). Popřípadě starobní důchodce.

Náplň práce: přejímání zboží, kontrola dodacích listů, skladování zboží a jeho výdej, doplňování automatu.

Požadujeme aktivní přístup, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost.

Nabízíme pracovní poměr ve stabilní společnosti s možností prodloužení, stravenky, systém odměn a benefitů, možnost individuální domluvy úvazku a zahájení pracovního poměru.

Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis na mail: idornakova@krok-hranice.cz nebo volejte tel. 581 698 365.

osobní návštěva pracoviště je možná jen po předchozí telefonické domluvě