Pracovník ověřování měřidel

  • Ostrov

Pracovní místo ( Pracovník ověřování měřidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Dušek Jakub, tel.: 602 115 865, e-mail: dusek.j@konceptfast.cz (7,00 - 15,30 hod)
Přijmeme na hlavní pracovní poměr pracovníka na ověřování měřidel.
Náplň práce :
Metrologické činnosti zahrnující ověřování měřidel (vodoměry, měřiče tepla) a jejich opravy.
Požadujeme :
Minimálně ÚSO s maturitou v technickém oboru, znalost práce na PC (Word, Excel), manuální zručnost, řidičské oprávnění sk. B, zájem se dále vzdělávat v oboru metrologie.
Výhodou:
Maturita v oboru elektrotechnika, strojírenství, znalost AJ - komunikativně.
Nabízíme:
Možnost zaškolení, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí společnosti, možnost profesního růstu a další vzdělávání v oboru.
Nástup:
dle dohody.

Kontakt předem telefonicky: 602 115 865 - Jakub Dušek
Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail: dusek.j@konceptfast.cz.

Stabilní zázemí společnosti.