PROGRAMÁTOŘI EMBEDDED SYSTÉMŮ

  • Staré Město

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOŘI EMBEDDED SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:29/1/2020 a:10/3/2020
Skvělá pracovní příležitost jak pro juniory tak i pro zkušené! Podívejte se na zajímavosti o nás: http://www.ferrit-electric.cz/cs/zajimavosti
Náplň práce:
- budete programovat a vyvíjet nové, unikátní elektronické obvody řízené mikroprocesory
- práce na moderních technologiích a projektech mezinárodního významu je to co od Vás potřebujeme
- budete navrhovat a testovat prototypy (stress testy, integrační testy atd.)
- podpoříme Vaše kreativními nápady spojené s vývojem a využitím moderních technologií.
Jakou požadujeme kvalifikaci:
- vhodné VŠ technické vzdělání, SŠ technické vzdělání, popřípadě adekvátní zkušenosti z oboru
- proaktivní a inovátorský přístup k práci
- ochota se vzdělávat a osobnostně růst.
Je pro nás výhodou:
- znalost programování mikroprocesorů
- znalost SW pro návrh plošných spojů.
Co dále naše společnost nabízí:
- aktuální informace o naší společnosti naleznete na http://www.ferrit-electric.cz/cs/o-nas. Našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe
- nabízíme práci na konkrétních projektech výzkumu a vývoje při využití nejmodernějších technologií v oboru, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv
- budete se účastnit na seminářích a školeních
- motivujeme Vás k profesní růst v rozvíjejícím se oddělení.
- přispějeme na stravování
- dodáme pracovní notebook a mobilní telefon
- nabídneme zaměstnanecké benefity.