INŽENÝR ELEKTRONIK

Pracovní místo ( INŽENÝR ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Návrh číslicových systémů
Návrh logických obvodů realizovaných v FPGA
Návrh schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů
Vývoj firmware pro číslicové systémy
Oživování prototypů a pájecí práce
POŽADUJEME:
VŚ obor elektrotechnika nebo výpočetní technika
Znalost programovacího jazyka C
Znalost návrhu logických obvodů
Znalost činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni
Pečlivost a ochota vzdělávat se v oboru
Schopnost samostatné i týmové práce
Bydliště v místě nebo ke každodennímu dojíždění
OCENÍME:
Znalost jazyka VHDL a nástroje ModelSim
Znalost programovacího jazyka C++ nebo C#
Znalost návrhového systému PADS
Dobrá znalost teorie elektromagnetického pole pro kvalitní řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů
Znalost AJ minimálně na úrovni pro studium anglické literatury
Precizní analytické a matematické myšlení
NABÍZÍME:
Zázemí stabilní české společnosti
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Možnost profesního růstu a odborných školení
Motivující platové ohodnocení (Fixní mzda+výkonnostní složka+odměny)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Pružná pracovní doba, stravenky, mimoprac.aktivity,bonusový systém odměnování,přátelský kolektiv
Kontakt: e-mailem