Automechanik/automechanička

Pracovní místo ( Automechanik/automechanička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc.
Pvní kontakt POUZE emailem

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání - vyučení v oboru (automechanik, opravář zemědělských strojů, apod.)
Praxe v opravách autobusů a nákladních automobilů výhodou
Odbornost, technická zdatnost, flexibilita
Dobrý zdravotní stav
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B, ( C , D + osvědčení profesní způsobilosti řidiče výhodou )

Pracovní doba:
Jednosměnný i směnný provoz

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti
jízdní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
5 týdnů dovolené
stabilizační odměnu ve výši tří průměrných měsíčních mezd časově rozloženou do 3 let
další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 4.000,- Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další

Požadovaný termín nástupu: 1. 5. 2020

Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá POUZE personalista DPMO, a.s. Dopravní podnik města Olomouce, a.s., e-mail: vranova@dpmo.cz.