Odborný prodavač/prodavačka

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný prodavač/prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše přihlášky do výběrového řízení zašlete na email: info@sotila.cz
Společnost SOTILA s.r.o. přijme do prodejny v Brně, ulice Olomoucká 1190/77, dalšího člena svého prodejního týmu na pozici: PRODAVAČ / PRODAVAČKA
Termín nástupu: co nejdříve, dle vzájemné dohody

Práce s těžšími břemeny, je tato pozice z pohledu BOZP a ochrany zdraví vhodná spíše pro muže.

Pracovní náplň:
" budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost
" čeká Vás pestrá práce, kromě aktivního prodeje zákazníkům budete přijímat, doplňovat, vydávat a oceňovat zboží
" rozhodně nebudete sedět celý den za pokladnou
" budete pracovat v jednosměnném provozu, pouze ranní směny, otevírací doba
PO - PÁ od 7:00 do 16:00
Váš profil:
" příjemné a vstřícné vystupování Vám není cizí
" k práci přistupujete zodpovědně se zájmem a s nasazením
" uvítáme zkušenosti v obchodu, nejsou pro nás však rozhodující
" z Vaší strany uvítáme časovou flexibilitu a týmovost
" základní znalost práce na PC
" řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
" nástupní mzda 21.000,- Kč s možností dalšího růstu
" trvalý pracovní poměr s osmihodinovou pracovní dobou
" stravenky v hodnotě 130,- Kč
" Flexi pass - na relaxaci, dovolenou či kulturu a sportovní vyžití
" Sick days - 5 volných dní nad rámec dovolené
" seriózní jednání v pracovním vztahu
" získání nových prodejních zkušeností s technickou odborností
" všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
" možnost kariérního růstu