Mechanik opravář stavebních strojů

Pracovní místo ( Mechanik opravář stavebních strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Dobronická 1371, 148 26 Praha 4 - Libuš
Kontakt: Kostrba Martin Ing., tel.: 724018996 (Pracovní dny od 7 do 16 h.), e-mail: info@trilet.cz.cz
Náplň práce:
opravy a servis stavebních strojů

Požadujeme:
vyučení v oboru technického směru - min. výuční list (mechanik, automechanik, elektro, opravář zemědělských strojů apod.)
znalost elektro, hydrauliky, mechaniky
řidičský průkaz skupiny B
ochotu se učit - co neumíte, vysvětlíme/naučíme
šikovné ruce
samostatnost, výborná pracovní disciplína
flexibilita
Výhodou:
průkaz VZV
strojní průkaz
svářečský průkaz
praxe v oboru
Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti
příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění apod.
stravenky
ubytování pro mimopražské hrazené zaměstnavatelem
5týdnů dovolené
podporu osobního rozvoje a kvalifikace
plat 145,- Kč/ hod. + prémiové ohodnocení
Místo práce: Praha 4 - Libuš
Termín nástupu: ihned
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@trilet.cz nebo tel. 724 018 996.