Referent správy majetku - pozemky

  • Nejdek

Pracovní místo ( Referent správy majetku - pozemky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Rydvánová Hana, tel.: 353240116, Kuchař Martin, tel.: 353 240 122 (pracovní dny 7,30 - 14,30 hod)
Požadujeme:
schopnost odborné, samostatné i týmové práce a vysoké pracovní nasazení
schopnost jednat s partnery (veřejnost, instituce)
odolnost vůči stresu, časová flexibilita
osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě a schopnost dalšího vzdělávání
morální bezúhonnost, nepodjatost
řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
znalost práce s aplikacemi :
- Orsoft Open - ekonomika, účetnictví,
- MISYS - GIS, správa území a nemovitého majetku, územní plán,
- AthenA - spisová služba
- Konsiliář - příprava materiálů do rady a zastupitelstva
Nabízíme:
stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na ošatné

Písemnou přihlášku včetně příloh doručí uchazeč v uzavřené obálce zřetelně označené nápisem "Výběrové řízení - pozemky - MěÚ Nejdek - Neotvírat!" tímto způsobem:
a)osobně do podatelny Městského úřadu v Nejdku
nebo
b)poštou na adresu Městský úřad Nejdek, nám. Karla IV. 239, 362 21 Nejdek, s uvedením odesílatele

Termín doručení: nejpozději 14. února 2020 do 11:30 hod.

Pro lepší komunikaci uveďte telefonní kontakt a email.

Uchazeč podáním přihlášky do výběrového řízení souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení je v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., v platném znění, zveřejněno na úřední desce Městského úřadu v Nejdku a na webových stránkách města: www.nejdek.cz
Oznamovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného zájemce.