Projektant/ka - strojní inženýr/ka

Pracovní místo ( Projektant/ka - strojní inženýr/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
Kontakt: emailem, telefonicky

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici projektanta mechatroniky. Náplní práce bude vyhotovování projektů technologických zařízení. Zpracovávání projektové dokumentace. Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků, jako jsou lineární a rotační tahové jednotky, zvedancí stoly a plošiny.
Vypracování projektových dílčích podkladů ke komplexním částem technologických zařízení.
Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a instrukcí.
Budete součástí projektu od návrhu až po samotnou realizaci a uvedení do provozu.
Požadujeme SŠ/VŠ strojní včetně praxe v oblasti mechatroniky, u SŠ praxe min.5let, řidičský průkaz sk.B., znalost práce v AutoCAD Inventor a cizího jazyka výhodou.

Nabízíme:
Práci na HPP v malém kolektivu
Benefity: flexibilní pracovní doba, částečně možnost práce z domova, stravenky, 5týdnů dovolené, stravenky, mobil, možnost služebního auto