Montážní dělníci elektronických zařízení

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Montážní dělníci elektronických zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce na výrobní lince - montáž, kompletace a testování počítačů.
Za samozřejmost považujeme: pravidelný výplatní termín, práci v čistém prostředí bez hluku a stresu.
Požadujeme: manuální zručnost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost. A pokud navíc máte praxi s prací na výrobní lince, máte výhodu!
Co u nás získáte? Stabilní práci a stálý příjem, dotované stravování, 3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte něco úplně jiného...), 5 týdnů dovolené, mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu), podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu...), další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další), slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další...), min. 6.000,- ročně v průměru příspěvek na penzijní připojištění, prémii za doporučení nového zaměstnance 10 tisíc.
Kontakt: Tereza Dumanová, zelená linka: 800 19 20 19, mobil: +420327538049, e-mail: tdumanova@cz.foxconn.com.