ASISTENT/KA HOUSEKEEPING MANAGERA.

  • Jáchymov

Pracovní místo ( ASISTENT/KA HOUSEKEEPING MANAGERA. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchařová Eva, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz
POŽADUJEME:
"Středoškolské vzdělání s maturitou
"Praxe v ubytovacím zařízení vítána
"Schopnost vedení kolektivu podřízených, kontrola a motivace zaměstnanců
"Profesionální přístup ke klientům i podřízeným, řešení jejich požadavků
"Organizační schopnosti, samostatnost a časová flexibilita
"Komunikační dovednosti
"Základní znalost německého, ruského a anglického jazyka
"Znalost práce s PC, Word, Excel, znalost skladového hospodářství výhodou
"Morální a občanská bezúhonnost.

NABÍZÍME:
"Zázemí a stabilitu silné společnosti
"Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu a pracovním prostředí
"Školení a možnost osobního rozvoje
"Pružnou pracovní dobu
"Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, měsíční prémie
"Zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost využití bazénu a sauny za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce.
DATUM NÁSTUPU: DLE DOHODY
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou motivační dopis a životopis na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz nebo na adresu T. G. Masaryka 415, Jáchymov, informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251 nebo 353 83 1308.