UKLÍZEČKA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( UKLÍZEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Housekeeping Manager, tel.: 353 207 316, e-mail: HR@imperial-group.cz (8,00 - 15,00 hod)
Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici
UKLÍZEČKA
Kontakt: Gabriela Rýdlová, tel: 73112047, Marcela Jakubalová tel: 731123048, HR@imperial-group.cz
Nabízíme:
placené zdravotní volno "Sick Days"
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
personální obědy za 15,- Kč
přátelksý kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí
Požadujeme:
bezúhonnost a spolehlivost
výkonnost a pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
diskrétnost a příjemné vystupování
fyzická zdatnost
Pracovní náplň:
úklid hotelových prostor - luxování, vytírání, utírání, mytí, výměna prádla
hlášení závad
turnusové směny - krátký dlouhý týden 6:00 - 18:00