Vedoucí provozního střediska

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Vedoucí provozního střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- provozní vedení střediska zeleně a zimní údržby v Novém Boru
- odpovědnost za bezproblémový chod střediska během běžného denního provozu
- plánování, řízení, koordinace a kontrola výsledků práce kmenových zaměstnanců a subdodavatelů
- vykonávání příslušných administrativních a personálních opatření
- zpracování pracovních výkazů, příprava fakturačních podkladů a vedení pokladny
- nákup materiálu a služeb
- kontrola stazek a knih údržby přidělených vozidel a strojů
- plánování údržby a koordinace při zajišťování oprav vozidel a strojů
- dohled nad dodržováním vnitřních směrnic, zákonných předpisů, pravidel BOZP apod.
- spolupráce s úředními osobami a zástupci měst při plnění dlouhodobých smluv a jiných zakázek
- dohled nad realizacemi jiných zakázek pro subjekty v Novém Boru a okolí
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zejm. úsekem provozním, ekonomickým a obchodním
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- zkušenosti s vedením týmu a organizační schopnosti
- flexibilnost, zvládání zátěžových situací, spolehlivost a zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B, T (D a C výhodou)
Nabízíme
- plat 30.000 - 40.000 Kč
- HPP
- benefity - stravenky, služební telefon
- místo výkonu práce: Nový Bor
První kontakt možný pouze e-mailem, na který zašlete svůj životopis společně s průvodním dopisem a podepsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů (vzor naleznete zde: https://compag.cz/kariera/vedouci-provozniho-oddeleni-r38730.htm) bez kterého nemůže být vaše žádost akceptována.
Kontaktní osoba: Lucie Pražáková