Odborný pracovník/odborná pracovnice - aktivizace matky v péči o zdravý a přiroz

  • Hamry

Pracovní místo ( Odborný pracovník/odborná pracovnice - aktivizace matky v péči o zdravý a přiroz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hamry 107
NÁPLŇ PRÁCE: aktivizace a motivace klientek azylového domu v zajištění adekvátního a zdravého způsobu trávení času s dítětem/dětmi; realizace tréninkových aktivit pro klientky azylového domu, které podněcují přirozený psychomotorický rozvoj dítěte; více na www.dlanzivotu.cz
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání nejlépe s pedagogickým, zdravotnickým nebo sociálním zaměřením; loajalita se zásadami poskytované sociální služby v azylovém domě; schopnost motivovat a aktivizovat klientky azylového domu v souladu se zásadami poskytované služby; zkušenost s dětmi do mladšího školního věku; samostatnost, spolehlivost; kreativita a komunikační dovednosti; trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci v malém kolektivu; prostor pro tvůrčí práci; pracovní právní vztah formou dohody o provedení práce v rozsahu 60 hodin/rok (odměna 200 Kč/hod.)

Strukturovaný životopis a motivační dopis (dopis v délce max. 1000 znaků bez mezer) pouze elektronicky na email: ad@dlanzivotu.cz
Do předmětu e-mailu uveďte heslo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ.
Výběrové řízení se uskuteční v měsíci lednu 2020 v azylovém domě v Hamrech, o termínu budete předem informováni emailem.