všeobecná zdravotní sestra/bratr

  • Terezín

Pracovní místo ( všeobecná zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaším úkolem bude:
* Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu
stanoveném právními předpisy,
* odborné zdravotnické výkony,
* práce s dokumentací klienta v Cygnus 2,
* spolupráce s lékaři,
* dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů,
* komunikace s rodinnými příslušníky klientů,
* koordinace týmu pečovatelů na směně,
* pozice primární sestry pro určené klienty.

K výkonu práce potřebujete:
* Způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra,
* zájem o oblast sociálních služeb,
* empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů,
* samostatnost a rozhodnost,
* zodpovědnost,
* výborné komunikační schopnosti,
* zdravotní a trestní způsobilost,
* základní znalost práce na PC.

Co nabízíme:
*příspěvek na dopravu,
* Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
* příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
* poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
* bonusy za věrnost,
* dotované stravování,
* možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
* trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
* firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek,
* práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie.
SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a
zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
PP na rok poté doba neurčitá.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, zvláštní prémie,předškolní zařízení, dovolená navíc, jízdní výhody
V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570