staniční sestra

  • Terezín

Pracovní místo ( staniční sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho SeniorCentra v Terezíne patřícího do skupiny SeneCura, hledáme nového kolegu na pozici staniční sestra/bratr. PP na rok poté doba neurčitá.
Kvalifikační předpoklady:
Vyšší odborné vzdělání popř. středoškolské s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra. Praxe na pozici staniční sestry výhodou.
Jiné požadavky:
Odpovědnost a profesionální přístup k práci. Komunikační a organizační schopnosti. Přirozená autorita, kreativita, proaktivita, entuziasmus. Trestní bezúhonnost. Schopnost řešit konflikty. Schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování. Schopnost práce a vedení týmu pečovatelů.
Vaším úkolem bude:
" Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy,
" přímá obslužná péče o klienty a podpora jejich soběstačnosti,
" odborné zdravotnické výkony,
" vedení pracovníků v sociálních službách (výkazy, plán směn, kontrola, mentoring),
" materiální zabezpečení oddělení,
" komunikace s rodinnými příslušníky klientů,
" spolupráce s lékařem,
" zodpovědnost za vykazování na zdravotní pojišťovnu.
Co nabízíme:
" Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
" příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
" 8 hodinová pracovní doba,
" poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
" příspěvek na dopravu,
" dovolená 5 týdnů,
" bonusy za věrnost,
" dotované stravování,
" možnost profesního vzdělávání,
" trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firma,
" možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny.
Vyšší odborné vzdělání popř. středoškolské s maturitní zkouško