Recepční

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
• Zajištění běžného chodu recepce
• Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
• Administrativní práce na recepci
• Správa rezervací
• Zajištění maximální obsazenosti hotelu, cenotvorba
• E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
• Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby
• Prodej doplňkových služeb
Požadujeme
• Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
• Dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka (na komunikativní úrovni).
• Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
• Příjemné vystupování, spolehlivost
• Min. věk 18 let.
• Min. středoškolské vzdělání
• Pracovní doba 8:00 – 16:00 (ranní směna), 12:00-20:00 (odpolední směna), dle domluvy s uchazečem možno také 20:00-8:00 (noční směna)