Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na této pozici Vás čeká:
Zodpovědnost za plánovaní a operativní řízení výroby, tvorba výrobních plánů. Zpracování výrobních podkladů zadaných z technologie do výroby. Vyhodnocovaní efektivity výroby, controlling plnění plánů a norem. Kontrola materiálu na skladě, odpisy materiálu z výroby. Vedení výrobního týmu, plánování směn, tvorba smluv. Komunikace se zákazníky i dodavateli, tvorba objednávek. Řešení reklamací, zajišťování servisu a oprav. Vytváření podmínek pro úspěšné plnění cílů výroby.
Co potřebujeme abyste měl/měla:
. Středoškolské vzdělání technického směru
. Praxi na obdobné pozici
. Zkušenosti s vedením lidí
. Znalost práce s Microsoft Office
. Chuť se profesně rozvíjet
Co Vám můžeme nabídnout:
. zázemí stabilní firmy
. motivující platové ohodnocení
. 25 dnů dovolené
. stravenky
. příspěvek na penzijní připojištění
. firemní akce, team building
. veškeré IT vybavení
. a další
První kontakt na mail:michaela.koudelkova@expono.cz