agronom

Pracovní místo ( agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Agronom na BIO - farmě ve Vstiši
NÁPLŇ PRÁCE:
řízení rostlinné výroby a vedení agendy, obiloviny, luskoviny, olejniny, bylinky a zelenina, Biodynamické preparáty - Demeter, Moderní farma, stroje a zázemí

NABÍZÍME:
finanční ohodnocení 45.000,-Kč/měsíc + odměny, služební automobil ( i pro soukromé účely ),notebook a telefon, 25 dní dovolené, možnost přespání na farmě, příspěvek na stravování, zaškolení na BIO a stálý přístup k potřebným informacím, odměny, možnost ustájení vlastního koně

POŽADUJEME:
kladný vztah k přírodě a BIO hospodaření, SŠ, B, T, německý jazyk aktivně povinnost (komunikace s poradcem ze SRN), nástup možný ihned

Kontakt:
V-FARMA s.r.o.
paní Martina Kolářová
Žádost, životopis možno zaslat na email: kolarova@agrocentrum.cz
tel.: 702 200 016