Obchodní zástupci se znalostí německého jazyka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní zástupci se znalostí německého jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, znalost německého jazyka na pokročilé úrovni (slovem i písmem), znalost dalšího cizího jazyka (nejlépe AJ) výhodou, řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po celém regionu, technické myšlení, pečlivost a odpovědnost, pro-zákaznický přístup.
NABÍZÍME: vhodnému kandidátovi můžeme nabídnout zajímavou a zodpovědnou práci, motivující ohodnocení závislé na individuálních výsledcích, zázemí moderní, silné české společnosti, možnost vzdělávání a osobního rozvoje, služební vozidlo, mobilní telefon, notebook,
možnost seberealizace a osobního rozvoje - projekty vzdělávání, zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc, poukázky Flexipass, věrnostní odměny, penzijní připojištění, výhodné volání, firemní akce).
PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete prosím e-mailem na
honsova@opop.cz do 31.1.2020.