*Technici počítačových sítí a systémů - IT TECHNIK

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *Technici počítačových sítí a systémů - IT TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- základní konfigurace počítačové a bezdrátové sítě (nastavení routeru/switche)
- konfigurace doménového řadiče, mailového serveru
- sestavování PC stanic na míru a jeho zprovoznění
- montáž a oprava kamerových systémů
- práce ve výškách (výměna antén)
- údržba IT infrastruktury
- zajištění prodeje a nabídky HW
Požadavky:
- znalosti VMware (umět nainstalovat a spravovat vSphere ESXi)
- vyhláška č. 50/78 Sb, §6
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalosti technické AJ
- znalost serverových a operačních systémů (Windows server)
- znalost antiviru a jeho centrální správy (např. AVG, ESET, Kaspersky)
- komunikační dovednosti
- flexibilita, pružná pracovní doba
- ochota učit se nové věci
- praxe oboru výhodou
Nabízíme dobré pracovní podmínky v nekuřáckém prostředí, profesní růst v ryze české stabilní společnosti,
široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/kariera
První kontakt emailem.