*odborný konzultant v oblasti ekonomiky, účetnictví se zaměřením na zemědělství

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *odborný konzultant v oblasti ekonomiky, účetnictví se zaměřením na zemědělství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Komunikace s klienty při analýze a řešení nahlášených problémů a požadavků v účetních modulech.
Sledování legislativních změn v ekonomické oblasti a jejich implementace do systému.
Odborná školení systému WinFAS a jeho prezentace klientům .
Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru.
Znalost ekonomie, účetnictví a firemních procesů- pracovní zkušenosti vítány.
Znalost specifik účetnictví v zemědělské prvovýrobě výhodou.
Zkušenosti se sestavováním výkazů, ekonomických plánů a reportů.
Výborné organizační a analytické schopnosti, samostatnost, schopnost určit priority, smysl pro pečlivost.
Pokročilá znalost Excelu a Powerpointu.
Chuť učit se nové věci a postupy.
Komunikační a prezentační dovednosti, trpělivost a empatie.
Schopnost týmové spolupráce.
Řidičský průkaz B výhodou.
Nabízíme dobré pracovní podmínky v nekuřáckém prostředí, profesní růst v ryze české stabilní společnosti,
široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/kariera
První kontakt emailem.