Fyzioterapeut

Pracovní místo ( Fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - adresa: Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s.,
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání; bakalářský studijní program v oboru, odbornou a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, samostatnost, dobré organizační a komunikační dovednosti, zvládání zátěže, zodpovědnost, schopnost pracovat s důvěrnými dokumenty a informacemi, pečlivost, příjemné vystupování, počítačová gramotnost, ochotu vzdělávat se, znalost cizích jazyků výhodou
Očekáváme pracovitého odborníka vstřícného k lidem při poskytování léčebné, rehabilitační, preventivní, diagnostické a paliativní péče v oboru fyzioterapie vedoucí k rozvoji, obnovení a udržení optimálního zdraví klienta v úzké spolupráci s dalším zdravotnickým personálem
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme klidnou práci v menším přátelském kolektivu s možností dalšího odborného růstu, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní stravování, rekonstruovaný byt a další zaměstnanecké benefity, podporu při prohlubování kvalifikace, spolupráci při zavádění nových léčebných metod ve spolupráci s nejlepšími pracovišti v ČR