STROJNÍ MECHANIK - OBSLUHA BALICÍ LINKY

  • Otice

Pracovní místo ( STROJNÍ MECHANIK - OBSLUHA BALICÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Jana Kadová, tel.: 734 236 622, e-mail: kadova@semix.cz.
Požadujeme: vzdělání min. vyučen, manuální a technická zručnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
Vzhledem k nutnosti dopňovat stroj surovinami a obalovým materiálem a s tím spojenou fyzickou zátěží, se jedná o práci vhodnou spíše pro muže.
Nabízíme: motivující ohodnocení 20.000 - 30.000 Kč hrubé mzdy podle pracovních výkonů a stupně zaučení; dotované OBĚDY, nealko na směně ZDARMA, stravenky; roční věrnostní příspěvky, odměny za jubilea a odpracované roky; 20 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc.
Pracovní doba: ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 06:00, víkendy volné. Pracoviště Otice, Rybníčky 338, nástup možný ihned.
Náplň práce: obsluha výrobních a balících zařízení, příprava na provoz včetně čištění zařízení a úseku, provádění drobných úprav v souladu s platnými technickými podmínkami pro provoz daného zařízení, zajišťování materiálů a obalových tubusů dle pokynů HACCP a IFS.

Vložit inzerát