Vedoucí terénního týmu a krizových bytů/Case manager

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí terénního týmu a krizových bytů/Case manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu tereza.janacikova.novakova@renadi.cz. Vedle motivačního dopisu nám prosím pošlete pár řádků o tom, jak uvažujete o závislosti na alkoholu, hazardních hrách a lécích.
Náplň práce:
Koordinace menšího týmu pracovníků. Spolupráce a kooperace s cílovou skupinou v rámci
inovativního projektu "krizové bydlení." Sociální práce a case managment s cílovou skupinou
lidé ohrožení závislostí na alkoholu (gamblingu, lécích). Přímá práce s klienty, s příbuznými, s
rodinami. Individuální plánování a provázení klienta, vedení dokumentace. Navazování vztahů a
spolupráce s institucemi a pomáhajícími organizacemi. Spolupodílení se na vytváření koncepce
služeb a jejím rozvoji. Participace na evaluačních a výzkumných aktivitách, které mají za cíl
nastavit novou službu, která bude dobře nasedat na potřeby klientů a cílové skupiny.
Požadavky:
vyšší odborné nebo VŠ vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (psychologie, sociální práce, apod.); praxe v pomáhajících profesích; kurzy v oblasti sociální práce a adiktologie výhodou; zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost; výborné komunikační dovednosti; schopnost pracovat v týmu; snaha o reflexi nových i tradičních metod sociální práce; respekt k odlišnostem lidí, partnerský přístup; otevřenost inovacím; orientace na kvalitu práce, pro klientský přístup; otevřenost k abstinenčně orientovanému přístupu i Harm-reduction přístupům
Nabízíme:
supervize, intervize; pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení; navýšení mzdy po zapracování; podpora při vzdělávání; 5 týdnů do