Asistent pro lidi se zdravotním postižením (pracovník v sociálních službách)

  • Benešov

Pracovní místo ( Asistent pro lidi se zdravotním postižením (pracovník v sociálních službách) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov a okolí
Popis pozice: Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem s mentálním postižením či lidem s duševním onemocněním v jejich domácnostech, případně v terénu.
Pravidelně konzultuje průběh asistence s klíčovým pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby.

Místo: Benešov a okolí

Úvazek: Pracovní smlouva 0,5 - 1,0.

Požadavky:
o zodpovědný přístup k práci
o zkušenost s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv - výhodou
o pracovitost, spolehlivost, trpělivost
o časová flexibilita
o empatická osobnost
o osobnost tolerující odlišnost a různorodost
o schopnost samostatného myšlení
o ochota učit se novým věcem
o práce na PC (MS Office, Internet) uživatelsky,

Vzdělání:
o základní, středoškolské
o výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - (§ 116)
o možný souběh s dokončovaným studijním oborem
o řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
o zajímavou, různorodou a samostatnou práci v rozvíjející se organizaci
o zaškolení, metodické vedení, supervizi, intervizi a další rozvoj
o vstřícné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
o flexibilní pracovní dobu
o další benefity
o služební auto a mobil pro výkon pozice

Nabídky posílejte do 24.1.2020, výběrové řízení od 27.1. do 31.1.2020, nástup možný 1.2.2020.

Kontakt:
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Povolná, tel. 773 391 184
E-mail: petra.povolna@rytmus.org
Rytmus Střední Čechy, o.p.s., F.V. Mareše 2056, 256 01 Benešov
Více informací o organizaci: www.rytmusstrednicechy.cz