PRODAVAČ/KA spojovacího materiálu

  • Liberec

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA spojovacího materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Směnnost: jednosměnný provoz
Pracovní úvazek: plný, smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito
Minimální stupeň vzdělání: min. Střední odborné- vyučen
Pracovní poměr: od 1.2.2020 nebo dle dohody
Mzdové rozpětí: 19000-26000,- zákl. plat + odměny podle prodeje, po zkušební době stravenky v hodnotě 110,- zdarma, 23 dní dovolené
Další informace:
otevírací doba pobočky: Po - Pá 7-17h, So 8-11h
týden 7-15,30, týden 9-17h, 1x za 14 dní So
Náplň práce:
Zajišťuje přímý prodej spojovacího materiálu a nářadí na prodejně
Přijímá a realizuje objednávky zákazníků
Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží
Pracuje s hotovostí
Vystavuje a kontroluje příslušné doklady
Požadujeme:
SŠ vzdělání nebo vyučen
Praxe a znalost spoj. materiálu, nářadí a železářského zboží výhodou
Chuť pracovat, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost.
Základní informace o naší firmě: www.vrabecavrabec.cz
Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail r.konecny@vrabecavrabec.cz