Technical Support Specialist (Senior)

Pracovní místo ( Technical Support Specialist (Senior) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Novákových 1954/20a, Libeň, 180 00 Praha 8

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Naplň práce:
- Budete poskytovat second level technický support pro naše klienty z celého světa
- Práce s nejnovějšími technologiemi - AWS (Auto Scaling, Load Balancer, EC2, RDS, EFS, Route53, VPC, etc.), Kubernetes, Docker, Helm, Terraform, Elasticsearch, RabbitMQ, Postgres, DataDog atd.
- Komunikace se zákazníky z celého světa skrze email, telefon a instant messanger
- Spoluprace s našim DevOps a Development týmem
- Studium nových technologii, jejich užití a funkčnost
- Testovaní stávajících řešení a odhalování slabin
- Účast na simulace výpadku a návrzích zlepšování infrastruktury
Požadavky:
- Kompletní znalost administrace Linux serveru (distribuce Debian vítána)
- Znalost sítí, jejich bezpečností a troubleshootingu s užitím netcat, netstat, tcpdump, iptables, dig, nslookup, traceroute, route atd.
- Skriptování (Bash nebo jiný skriptovací jazyk)
- Chuť učit se novým věcem a technologiím
- Vytváření dokumentace a její následná aktualizace
- Silné prozákaznické myšlení
- Ochota se sebevzdělávat
- Znalost anglického jazyka (nepotřebujeme oficiální certifikát, ale dobré znalostí jazyka, minimálně na úrovni B2)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Co nabízíme:
- Možnost naskočit do jednoho z nejperspektivnějších českých Start-Upů (Startup of the year 2018
- Místo práce v Praze, 50 m od stanice metra/tramvaje Palmovka
- Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
- Flexibilní pracovní dobu
- Příležitost účasti na světových konferencích
- Široký výběr vzdělávací