VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Přímá práce s uživateli služby, vedení sociální agendy, komunikace s organizacemi a institucemi. Tvorba, hodnocení a kontrola individuálních plánů. Vedení týmu klíčových pracovníků. Spolutvorba metodických materiálů. Metodické vedení podřízených pracovníků, vedení případových konferencí.
Požadujeme: VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108/2006 Sb.), uživatelská znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, schopnost práce v týmu včetně jeho spoluřízení, aktivní a odpovědný přístup, tvořivé a otevřené myšlení, komunikační a organizační schopnosti, praxe v oboru vítána.
Nabízíme: možnost realizace vlastních vizí, zaškolení a odbornou podporu, další vzdělávání v oboru, možnost seberealizace v oblasti poskytování služby i v oblasti projektových záměrů, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu, 25 dní dovolené, stravenky.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hod.