Skladník/ce - logistik

  • Chrudim

Pracovní místo ( Skladník/ce - logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost OBALY.CZ, s.r.o. pořádá výběrové řízení na pozici "SKLADNÍK - LOGISTIK pro VO a obaly.cz"
Očekáváme nabídky pouze od pracovitých a spolehlivých zájemců s organizačními schopnostmi, zodpovědných za své výsledky, schopných o své práci přemýšlet, organizovat si ji samostatně. Příjemné a férové vystupování podmínkou.
Plat dle pracovních výsledků a osobního přístupu.
Nabízíme - nástup. plat 21 T + firemní benefity, příjemný kolektiv, zaučení a průběžné školení, perspektivní zaměstnání.
Nástup dle dohody. Pracoviště Chrudim. Jednosměnný provoz.
Zašlete svůj životopis, motivační dopis na: personalistika@obaly.cz
Oprávnění na VZV, ŘP B, řízení skladu, logistika, doprava, komunikace, administrativa, fakturace