skladník/ce - pracovník/ce přijmu materiálu

  • Blatná

Pracovní místo ( skladník/ce - pracovník/ce přijmu materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TESLA BLATNÁ, a.s. je zavedená česká společnost s více než 50-ti letou historií, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektronických součástek a dílů pro motorová vozidla.
Z důvodu posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici

SKLADNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE PŘÍJMU MATERIÁLU
Vaši pracovní náplní bude:
- Naskladňování a vyskladňování materiálu
- Kompletace a vyskladňování výrobních zakázek
- Obsluha manipulační techniky (VZV)
- Práce se skenerem
- Inventury materiálu
- Vedení skladových zásob a další pomocné skladové práce

Očekáváme:
- Manuální zručnost
- Samostatnost a pečlivost
- Základní znalost práce na PC
- Předchozí zkušenost výhodou
- ŘP sk. B, oprávnění na VZV velkou výhodou

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Práce v jednosměnném provozu
- Odpovídající platové ohodnocení
- Firemní benefity
- Nástupní plat: 18.000,- Kč
- Nástup možný od 6. 1. 2020

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: ozanakova@tesla-blatna.cz